Весільний торт, Львів, ціна

Замовити торти та дізнатися про ціни, Ви можете за тел. +38 (098) 4410934 /+38 (066) 6903286 .

Або натисніть ЗАМОВИТИ  >>>
      У моїй солодкої галереї Ви можете вибрати весільний торт, який вже був виготовлений у мене в кондитерській, або я можу виконати будь-який Ваш каприз за індивідуальним дизайном.


     Замовити торт на весілля у мене дуже легко, так як я приймаю замовлення щодня і без вихідних.    весільний торт Наші майстри приготували весільні торти у Львові з любов`ю, що буквально просякнуті радісними клопотами з ніг до голови! І прекрасно знаємо, як за допомогою крему та вершків розповісти захоплюючу любовну історію або передати ніжність поцілунку.

   

      Ми Вас чекаємо зі своїми апетитними мріями та солодкими очікуваннями! Хай щастя знайде шоколадний, фруктовий або карамельний смак, а ми зможемо вам зробити замовлення весільного торта Львів, який стане унікальним твором мистецтва, що прикрашає Ваше торжество. Приготуємо легкі, вишукані начинки - на дегустацію!

Допоможемо продумати прикраси майбутнього десерту: розсип живих квітів, замети збитих вершків, іскорки мармеладу, маршмелоу або будь-яке інше - на ваш смак.


      Замовити весільний торт - не менш приємно і хвилююче, ніж вибрати плаття нареченої! Адже кондитерське мистецтво дозволяє висловити вашу індивідуальність, впливаючи на всі органи чуття відразу - навіть на слух (захоплені «ахи» і «охи» при вигляді кулінарного шедевра )! До того ж, смачне частування - це найпростіший і природний спосіб поділитися насолодою з родичами та друзями і подарувати кожному гостю шматочок свята. Замовте весільний торт Львів - ціна та якість хай усім буде солодко!


весільний торт львів

      Наші кондитери спеціалізуються у виготовленні красивих і смачних кондитерських виробів, у тому числі тортів, з натуральних на 100%, корисних для здоров'я інгредієнтів. В епоху копій і підробок важко зберігати вірність принципам, проте нам це, на щастя, вдається. Щоразу, виготовляючи весільний торт на замовлення, ми знаємо, що тішимо не тільки око, а й шлунок замовників.


   Також нам відомо, що весільні торти у Львові та інших містах , далеко не завжди відповідають високим стандартам якості. В інтересах обороту деякі виробники використовують харчові компоненти хай і не небезпечні для здоров'я, але не натуральні. Ось чому пропозиція замовити весільний торт з мастики, ціна якого у цьому році найнижча за кілограм, викликає у нас професійно обґрунтований скепсис.


Асортимент пропонованих нашими майстрами кондитерських виробів широкий, він включає в себе не тільки торти. Замовлення весільного торта Львів - лише одна з надаваних нами послуг. Втім, вельми приємна для нас, адже красиві весільні торти - двоярусні, триярусні, багатоярусні або «звичайні» одноярусні торти, декоровані мастикою та / або іншими солодкими інгредієнтами - прикрашають не тільки весільний стіл, але і привносять нову дещицю краси і гармонії в душі наших кондитерів і дизайнерів. Створювати торт, повірте, не менш приємно, ніж дарувати його, розрізати і їсти.