Весільні торти, фото

Замовити торти та дізнатися про ціни, Ви можете за тел. +38 (098) 4410934 /+38 (066) 6903286 .
Або натисніть ЗАМОВИТИ >>>


Фото    

     Весільні торти, замовлені у мене, ще нікого не залишали байдужими. Вам є з чого вибрати: класичні або креативні, багатоярусні або «одноповерхові».

 Білі або багатобарвні, прикрашені їстівними фігурками, стрічками або квітами.
     Дивно, але навіть розрізаний на шматки «сімейний пиріг» залишається твором мистецтва. Начинка, виконана на замовлення, викладена шарами і ховає в собі ягоди або шматочки шоколаду, виглядає настільки апетитно і чудово, що навіть ті, хто весь день не відходив від святкового столу, не зможуть втриматися від спокуси спробувати це чудо.


      весільні тортиТрадиція виносити весільний торт на бенкеті в честь одруження молодят з'явилася ще три століття тому, але і сьогодні цей красивий і ефектний звичай зберіг свою привабливість і актуальність на будь-якому весіллі!


     Проте з часу першого весілля, торт, що символізує солодке життя молодої сім'ї і міцні узи шлюбу, істотно змінився. Сьогодні замовити весільні торти можна будь-якого розміру, самої різної форми, різноманітних кольорів і навіть прикрасити можна самими незвичайними аксесуарами. Ексклюзивний весільні торти фото, ціни на виготовлення яких залежать в основному від форми, складу і ваги виробу, стане родзинкою торжества, яке залишить приголомшливі враження і ефектні фотознімки!


      Весільні торти фото - це дуже важлива і приємна процедура, яка як правило, лягає на плечі нареченої. І справа не в тому, що вона - майбутня господиня дому.          Просто тільки вона зможе весільний торт замовити у відповідності не тільки з смаками майбутньої сім'ї, а й у поєднанні зі своєю сукнею! Адже якщо раніше вважалося, що торт для такого торжества повинен бути обов'язково білим і круглим, то сьогодні весільні торти на замовлення виконуються у всіх кольорах веселки. Червоний, білий, синій - замовити торт на весілля в нашій кондитерській Ви зможете в будь-який палітрі.весільні торти фото


      Замовити весільний торти, переглянути фото в незвичайному кольорі дуже часто воліють на тематичні весілля, які стали дуже модними останнім часом. Такі солодкі конструкції виконуються в стилі всього торжества, тому можуть мати не тільки оригінальний колір, а й унікальні їстівні прикраси. Роблячи замовлення торта на весілля, можна уточнити, якого кольору сукня буде у нареченої, які квіти вона буде тримати в руках, які аксесуари та коштовності вона надіне - все це може стати мініатюрною копією на торті. Крихітні цукрові перлини, тендітні марципанові лілії, витончені карамельні солодкі мережива - такий декор зробить весільний торт неповторним і оригінальним. Писк моди - це замовити торт на весілля з фотографією молодят на їстівної рисової папері. Яскрава картинка на поверхні солодкого частування стане ефектним прикрасою. А в нашій кондитерській такі весільні торти на замовлення недорого обійдуться вам.


      Традиційною формою для весільного торта раніше вважалася кругла. Потім з Америки в нашу країну прийшов звичай зводити грандіозний багато-ярусні споруди. Сьогодні весільний торт замовити можна не тільки будь-якого розміру і кількості ярусів, а й самої фантастичної форми. Хочете, щоб на святковому столі яскраво червоніли вітрила красивого фрегата? А може бути Вам більше сподобаються міріади різнокольорових вогнів на високій Ейфелевої вежі? Або ви хочете отримати на стіл букет квітів, де кожна пелюстка - це шедевр кондитерської майстерності? У нашій кондитерський для Вас спечуть будь весільний торт на замовлення. Львів ще такого не бачив!