Ведущая мероприятий

Тамада на свадьбу
Натали

Тамада +музыка + живой вокал от 3000 грн.*

Ведущая + музыкальное оформление + DJ
3000 - 4000 грн.*

*стоимость зависит от сценария и сезона0980340199
0958687056


Досвід, досвід і ще раз досвід відрізняє Наталію від інших ведучих. А ще вона прекрасно співає. Талановита професіонал - це ж те, що Вам потрібно, правда? Сучасні композиції, незвичайні аранжування, ніжну романтичну музику, запальні ритми - ось що почуєте Ви і Ваші гості на святі. Наталія вміло підбирає музичне оформлення для кожної ситуації, а професійний діджей втілює всі її задуми в життя. А якщо Ви досі не визначилися з місцем проведення свого свята, то сміливо звертайтеся за допомогою до Наташі. Вона підкаже, яке місце найкраще підійде для Вашого заходу.
Ведуча заходів може написати сценарій для будь-якої події, враховуючи всі побажання замовника. Під час попередньої зустрічі Ви зможете обговорити, що хотіли б бачити на своєму святі, а які моменти для вас неприйнятні. Ви ж хочете, щоб Ваші гості не нудьгували і ще довго згадували Ваше свято? Тоді терміново домовляйтеся з Наталією про зустріч.
Навіть не розраховуйте побачити в арсеналі обридлі всім конкурси чи почути побиті і заїжджені жарти. Сучасний підхід, оригінальність і креатив - ось девіз Наталії. Тамада тонко відчуває і розуміє публіку. Вона здатна зацікавити як молодих гостей, так і тих, хто постарше. Будь-який гість на Вашому святі захоче взяти участь у веселому конкурсі або запальному танку. Наталія вміло вибирає момент, коли потрібно змусити гостей сміятися, а коли приходить час для романтичних тостів. Ви думаєте, що Ваш чоловік (батько, брат) ніколи не буде плакати на весіллі? Це він ще не чув беруть за душу, проникливих обрядів у виконанні Наталії.
Креативна і талановита ведуча зуміє створити святкову атмосферу, приверне увагу Ваших гостей, розважить публіку цікавими історіями, дотепними тостами і навіть піснями у власному виконанні. Вас не повинні турбувати дрібниці, пов'язані з організацією свята. Якщо Ви довірилися Наталі, то вона зробить все на вищому рівні.


Моя фотогалерея


< >

Моя видеогалерея
Видео ожидается

С этими услугами часто ищутВедущие
Пригласительные Киев
торты на заказ Киев
Ведущая выездной церемонии Хороший фотограф в Киеве
Тамада на юбилей
Выпускной тамада Свадебный видеооператор
Украшение зала Сценарий выкуп невесты
Ведущий корпоратива
Цены на тамаду


Рекомендуем посмотретьВедущая праздников


Киев тамада Анжелика
Ведущая на праздник

Валентина


Ведущая праздничных

мероприятий Ванда
Ведущий Николай


Ведущий НиколайВедущий Богдан


Ведущий в Киеве Богдан
Свадебная ведущая Алла

Тамада Ведущая ЛенаВедущая Киев Лена