Ведуча виїзної церемонії. Проведення весілля

Інна


Ведуча на весілля та музичне оформлення

4000-6000 грн.*


Проведення виїзної церемонії

ціна договірна


мова проведення: українська, русский

*ціна залежить від сценарію та сезону


0671196382

0637094305

Зв`язатись зі мною

Наше преимущество

Загрузите изображения для блоков ваших преимуществ и добавьте краткое описание

Наше преимущество

Загрузите изображения для блоков ваших преимуществ и добавьте краткое описание

     Ведуча виїзної церемонії в Києві - проведу виїзну церемонію одруження українською або російською мовами, за вашим бажанням.
     Час проведення виїзної церемонії може бути скорочено до 25 хвилин або продовжено до 45 хвилин з традиціями і обрядами (з першим танцем молодят, церемонією привітання та ін.). Тут все залежить від вас і від часу, який є в розпорядженні.
     Також є можливість проведення обряду на свіжому повітрі, в парку або ще в якомусь гарному місці, що особливо актуально у весняно-літній період.
     Моє проведення весільної виїзної церемонії буде особливим ще й тому що мене супроводжує музикант-аранжувальник. Всі разом ми працюємо для вас. Наш більш ніж 5-ти річний досвід роботи тому підтвердження. Нижче вашій увазі представлені відео виїзної церемонії одруження і не тільки.
     Ми продумаємо виїзну церемонію ретельно і детально, аж до дрібниць. Сценарій пишеться по вашим побажанням, з урахуванням часу і місця. Часто виїзні церемонії одруження роблять тематичними і якщо ви хочете церемонію будь-якої тематики, то ми можемо це організувати, підкресливши тим самим важливість і незвичайність події.
     Що стосується питання "ведуча виїзної церемонії Київ ціни", то тут все залежить від того що ви хочете. Адже вартість проведення церемонії на природі буде відрізнятися від вартості проведення в якомусь старовинному замку або палаці.
     Зателефонуйте мені і ми поспілкуємося про всі нюанси виїзної церемонії одруження і відповімо на всі ваші запитання.


Моя фотогалерея


Замовте мої послуги прямо зараз.
Я зв'яжуся з вами найближчим часом.

Відгуки


Ви можете залишити свої відгуки та побажання
У коментарях додати відгук

Моя відеогалерея


  

Ведуча виїзної церемонії

Ведуча виїзної церемонії Київ