Торти для дітей - смачна насолода для ваших маленьких ласунчиків. Замовте торті у наших кондитерів.

Замовити торти та дізнатися про ціни, Ви можете за тел. тел. 093-344-89-23, 098-034-01-99 .

Або натисніть Детальніше  >>>


Торти

Торті

      Виготовлення дитячих тортів на замовлення від нашіх кондитерів - терміново і недорого. Термінові замовлення (менш ніж за три доби) приймаються за домовленнестю з майстрем.

     Приклади робіт для дітей представлені в каталозі - будь-який дитячий торт можна виготовити повторно на замовлення. Також ми можемо розробити дизайн за ескізом клієнта.

Лідери замовлень:

      Улюблені персонажі казок і мультфільмів - Міккі Маус і його друзі, Спанч Боб, Супермен і Блискавка Маккуїн.
Торти для дітей у формі палаців і замків - ідеальні для великої компанії дітей, вага і остаточна ціна розраховуються при замовленні.
      Торти для дівчаток - з туфельками, кроликами, ведмедиками і овечками. Справжній хіт - торт-лялька, з пишним солодким платтям.
      Торті для хлопчиків - леви, пірати, автомобілі, персонажі комп'ютерних ігор, вертольоти, спортивна тематика.
Залишити замовлення на дитячий торт, позначити список інгредієнтів для дітей, можна у кондитера.

      Торти для дітейХочете викликати захват у своєї дитини в День Народження? Замовте дитячий торт у вигляді улюбленого персонажа! Торти лля дітей - це відмінний спосіб зробити дитяче свято яскравим і незабутнім. Емоції дитини завжди непідробний. З щасливого дитинства, оточеного радістю і турботою батьків, виростають повноцінні особистості. Торті для дітей дарують вашій дитині щасливі хвилини! Тільки уявіть собі радісні обличчя вашої дитини, його маленьких друзів, і рішення про дитячий торт на свято прийде саме собою. Щастя дітей безцінне. Торти для дітей Торті - головна подія будь-якого дитячого урочистості, дитячого ранку чи дня народження. Це символ свята, приємний сюрприз і незвичайний подарунок, який обов'язково сподобається вашим дітям. Щоб підняти настрій маленьким іменинникам, торт повинен бути барвистим, яскравим і незабутнім. Розуміючи, як багато значить для дитини день народження, сучасні батьки воліють замовити торт дитячий заздалегідь.Торті торти

      Виготовляючи торти для дітей, наші кондитери вкладають в роботу весь свій професіоналізм, уяву і любов до дітей. Кожен наш торт - це маленький витвір мистецтва. Ми розуміємо наскільки важливо забезпечити дитині правильне харчування, а тому використовуємо тільки високоякісні натуральні і завжди свіжі інгредієнти для того, щоб готувати кращі торті. Торти для дітей - свято доступний кожному Люблячі батьки завжди знають, як порадувати свою дитину.

      У нашій кондитерській ви зможете замовити торті з зображенням улюблених казкових героїв вашої дитини, лісових звірів або персонажів сучасних популярних мультиків: людину-павука, смішариків і чарівниць Вінкс. Ми також можемо виготовити торти для дітей у формі ляльок, гоночних машин або казкових персонажів. При виготовленні тортів наші фахівці враховують всі побажання дітей та їх батьків. Замовляючи торті , клієнт може відчути себе справжнім творцем.Торті торти

      Приготовлені нами торти для дітей недорого коштують, але при цьому володіють чудовим смаком і святковим оформленням. Спробувавши наш торт, ви захочете стати постійним клієнтом кондитерської «Андріївські торти». Ми вже довгий час займаємося виготовленням тортів для дітей і і робимо це якісно. Наші торті користуються великою популярністю на дитячих святах. Купуючи торти для дітей, недорого і без зайвих витрат ви зможете подарувати своїй дитині диво і організувати справжнє свято, яке запам'ятається надовго. Щасливі діти - це межа мрій їх батьків.

      Торт - це маленька цеглинка загального щастя. Торти для дітей - це радісна пам'ять вашої дитини про дитинство! Радісні миті, прожиті в юності, накладають відбиток на все життя. Всі ми родом з дитинства. Ми пам'ятаємо турботу наших батьків, тепло бабусь і дідусів, і наше серце наповнюється вдячністю і любов'ю до цих дорогим людям. Замовте дитячий торт, проявіть любов до своєї дитини, і вона обов'язково відповість вам взаємністю.


Висновок: торти для дітей - смачна насолода для ваших маленьких ласунчиків. Замовте торті у наших кондитерів.