Торти дитячі, торти дитячі фото

У нашого шефа-кондитера можна замовити торти дитячі з фото дитини,

картинками і фігурками героїв з улюблених мультиків:

феї Вінкс, Лунтик, Смешарики, Тачки, Супермен, Людина-павук, Бетмен і ін.


Солодкий     губко боб     Кораблик

Корона     Коровка     Лев

мультик     мішка     Паук


      Торти дитячі


      Кращий солодкий подарунок дитині - дитячий торт, виготовлений на в нашій кондитерській. Печемо тільки з натуральних продуктів! Фото тут.

     В тортиках немає ні грама штучних добавок або консервантів - використовуються добірні свіжі ягоди, кращі свіжі вершки, натуральне вершкове масло і шоколад. Дитячі торти можна замовити по каталогу з фото. 

     Торти на дитяче свято, прикрашені кумедними фігурками (машинки, пірати, зайчики, ведмедики і т.д.), тортики у вигляді автомобіля, замка, для шкільного свята торт з написами і багато іншого. Подивіться наші фото, в ньому ви знайдете оригінальні цікаві ідеї.Торти дитячі фото


      Якщо вам потрібен абсолютно авторський, ексклюзивний дизайн торта для дитини, то вартість такого торта буде залежати від начинки, ваги та прикраси, а це все ви легко можете вибрати для виготовлення замовленого торта самі і обговорити при візиті до нашіх кондитерів.

Для великого свята, шкільного випускного, випускного початкової, молодшої школи або дитячого садка виготовимо такий дитячий торт (і в 20 кг, і в 30 кг), щоб солодкого частування вистачило на всіх чарівних, маленьких гостей свята!


На головну