Тамада на весілля Київ

україномовний тамада київ


Ліляна


Тамада + музика + живий вокал від

від  4000 грн.*


ювілей, корпоратив - ціна договірна


*вартість залежіть від багатьох факторів.
Більше інформації Ви отримаєте при першій зустрічі,
або зателефонувавши за номерами0671196382

     Як професійна тамада на весілллі, я проводжу багато часу над розробкою сценарію для Вашого весілля. Попередньо обов'язково спілкуюся з нареченим, нареченою та їхніми родичами, дізнаюся їх бекграунд - звички, захоплення, сімейні традиції, мрії та побажання.

На основі цієї інформації я детально проробляю сценарій, а також, при необхідності, замовляю виготовлення сценічних костюмів, підбираю ді джея, артистів оригінального жанру, організую оренду обладнання та всі необхідні замовнику додаткові послуги.

     Професійна ведуча на ювілей, день народження і тамада на весіллі, займаюся організацією свят у Києві та Київській області вже дуже давно. Розроблюю різні сценарії свят: весілля, корпоративні свята, ювілеї, випускні вечори, презентації, виїзна реєстрація.

Люблю дарувати людям позитив, енергію і сонячні посмішки. Свої програми та виступи завжди готую ретельно, опрацьовуючи кожну деталь і дрібницю, враховуючи специфіку та побажання замовників. В мою програму входить багато веселих костюмованих конкурсів для гостей, запальні танці, жарти, пісні сміх і романтика.

     Творчий індивідуальний підхід до кожного свята забезпечують неповторність та унікальність Вашого свята. Вміння утримувати увагу публіки, з легкістю і з гумором виходити з будь-делікатній ситуації, раптово виникає на сцені. Здатність відчувати глядача, працювати з залом і в залі, підбирати слова і жарти, відповідні рангу і віком людей, що знаходяться на заході.

     Артистизм, величезна енергетика, безмірна любов до людей і своїй роботі - головні риси професійної роботи на Вашому святі. Тамада на весіллі Ліляна, проведу незабутнє торжество від початку до кінця, їмоя здатність до імпровізації допоможуть Вам реалізувати найсміливіші, оригінальніі ідеї та цікаві пропозиції, щоб Ваше незабутнє свято запам'яталося Вам і всім Вашим гостям надовго, і стало яскравим веселим, інтригуючим святом року!

     Одним словом, творіть, фантазуйте, мрійте! Не відмовляйтеся навіть від самих зухвалих і нездійсненних ідей. А я докладу всі свої сили і творчий потенціал, щоб втілити в життя Ваші мрії і включу Ваше свято на повну потужність!


Моя фотогалерея


Закажите мои услуги прямо сейчас.

Я свяжусь с вами в ближайшее время.

Отзывы


Вы можете оставить свои отзывы и пожелания

В комментариях добавить отзыв

Моя видеогалерея